fbpx

FORGAMERS INTEL THURST

Kuumakse alates 51.15 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

€1.902,00

Usually dispatched 5-7 working days

Tootekood: 9905512616307 Kategooria:

Kirjeldus

THURST PC

Võimsad mänguarvutid, mille on ehitanud ForGamers Team. Viige oma mängimine järgmisele tasemele.

Naudi mängimiseks täisvõimsusega.

ForGamers mänguarvuti pakub tipptasemel mängukogemust. Intel Core i5-12600 protsessor ja NVIDIA GeForce RTX 3080 graafikakaart toodavad piisavalt võimsust hämmastava pildikvaliteedi tagamiseks teie lemmikmängudes.

Intel® Core™ i5-12600F protsessor 
12. põlvkonna Intel® Core™ i5 protsessor tagab mängude, video salvestamise ja voogesituse jaoks vajaliku võimsuse. Tänu Inteli uuele hübriidarhitektuurile mängige ja tehke muid ülesandeid samal ajal kompromissideta. Inteli uus võimas hübriidarhitektuur integreerib kaks tuumperekonda samasse protsessorisse, mis hoiab teie mängumaailma sujuvana. 10 tuuma, 16 keerme ja kuni 4,9 GHz taktsagedus toetavad rakenduste multitegumtöötamisel suurt jõudlust. Ideaalne voogesitamiseks, VR-i mängimiseks ja turu kõige nõudlikumate mängude mängimiseks.

NVIDIA GeForce® RTX 3070 graafikakaart
GeForce RTX™ 3070 graafikakaart on üles ehitatud NVIDIA Ampere arhitektuuri graafikavõimsusele. See sisaldab eraldi 2. põlvkonna RT-tuumasid ja 3. põlvkonna Tensori tuumasid, uusi multiprotsessoreid voogedastuseks ja ülikiiret G6-mälu uusimate mängude jaoks. Kiirjälgimine simuleerib, kuidas valgus tegelikkuses käitub, et luua mängijatele ja sisuloojatele kõige realistlikum ja kaasahaaravam graafikakogemus.

NVIDIA DLSS on murranguline tehisintellekti renderdustehnoloogia, mis suurendab ekraani värskendussagedust ilma pildikvaliteeti ohverdamata, kasutades GeForce RTX graafikakaartide diskreetseid tehisintellekti töötlemise Tensor tuumasid. See tähendab, et saate kõrgemate graafikaseadete jaoks rohkem vabadust.

Üks klõps rakenduses GeForce Experience™ värskendab otse teie videokaardi draivereid. Lisaks sellele sisaldab see mugavaid funktsioone, nagu GeForce ShadowPlay™, mis võimaldab automaatselt salvestada ja jagada oma parimaid mänguhetki.

Kiir laadimine
PCIe M.2 mälu pakub kuni 2200 MB/s lugemiskiirust ja 1500 MB/s kirjutamiskiirust, mis lühendab laadimisaegu tunduvalt. M.2 mällu installitud Windows tähendab, et arvuti on rohkem optimeeritud ja lühendab rakenduste käivitusaegu.

Paindlik garantii

ForGamers pakub suurepärast garantiid, mis võimaldab teil komponente uuendada ilma garantiid kahjustamata.

Lisainfo

Processor

i5-12600F

RAM

16GB 3200Mhz

Emaplaat

B660 Wifi/Bluetooth

SSD

NVME 1TB

Power supply

650W

Operating system

Windows 10

Video card

RTX 3070 8GB

Delivery time

7

SCROLL UP

Ostukorv