Meist

MEIST


Projekt „For Gamers” internetipood kõigile Eesti mängijatele, alates väikestest kuni suureni, vaid ka täieõiguslik mänguportaal, kus igaüks võib leida kasulikku teavet nii mängudes kui ka elus.

Meie peamine ülesanne on pakkuda igale mängurile kvaliteetseid seadmeid ja mängutarvikuid hasartmängude arvutitest mängutoolidele.

Lisaks on meie meeskonnas suurepärased spetsialistid, kes on ise mängijad ja võivad professionaalselt teid aidata ühe või teise komponendi valimisel.

Liitu meiega ja sina meie ridades.

Võistlusi ja auhindu peetakse pidevalt meie sotsiaalsetes võrgustikes.

Ja ka nendes võite olla parimad parimad pakkumised.

Korraldame ka meie e-spordiüritusi ja turniire, kui olete valmis meid organisatsiooni abistama, võtke meiega ühendust aadressil.

Töötame üle kogu Eesti ja mitte ainult, sageli tellitakse ka Lätist, Soomest ja Rootsist.

Korduma kippuvad küsimused


Kui kiiresti ma saan tellitud arvuti kätte?

- Iga komplekt on individuaalne ja võtab aega, sõltuvalt laos olevate komponentide keerukusest ja kättesaadavusest. Keskmiselt 4-8 tööpäeva, välja arvatud koju toimetamine.

Kas pakute osamakse teenuseid?

- Jah, teeme koostööd erinevate liisingfirmadega ja pakume osamakseid. Oma limiidi kontrollimiseks vajame meilt ainult isikukoodi. Saate selle saata meie meilile või vestlusagentile.

Ma elan Tartus ja oled Tallinnas, kuidas ma peaksin olema? - Te saate tellida interneti kaudu. Postikulud sõltuvad valitud riigist ja riigi piirkonnast. Kui soovite lepingu allkirjastada, võib selle väljastada ka digitaalsel kujul.

Ostsin arvuti, ühendasin selle, kuid see ei tööta

- Kontrollige, kas kõik juhtmed on paigas. Uutel arvutitel ei ole VGA-kaablit võimalik ühendada, lisaks peab monitori kaabel olema ühendatud videokaardiga, vastasel juhul ei kuvata monitoril pilti - tavaliselt on need HDMI / DVI-D / Graphic Port-pistikud.

Kas ma saan ise komponendid valida ja saata need montaažiks?

- Te saate valida komponentide valikut ise või konsulteerida meie spetsialistidega ja nad valivad teile tasakaalustatud parameetrid.

Tingimused - https://forgamer.ee/terms